Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Siatki pod trawnik na krety

Zadbany ogród to nasza duma i wyjątkowe miejsce. Jest przestrzenią, w której możemy odpoczywać i relaksować się, także wspólnie z bliskimi osobami. To nieoceniony dodatek do domu dla rodzin wieloosobowych, gdzie dzieci mogą spędzać czas na świeżym powietrzu i wymyślać nowe zabawy. Jest też niezwykle przydatny osobom, które są opiekunami psa.

W stworzenie ogrodu naszych marzeń wkładamy wiele czasu, serca i pieniędzy. Dlatego tym bardziej przykrość sprawia nam sytuacja, kiedy nasza praca i wysiłek idą na marne przez wpływ zewnętrznych szkodników.

Często takim szkodnikiem są krety, które potrafią przekopać większość terenu ogrodu pod naszymi roślinami i pozostawiać duże kopce. Radzenie sobie z tym gryzoniem może być trudne. Z myślą o Twojej korzyści stworzyliśmy ofertę specjalnych produktów, dzięki którym pozbycie się szkodnika z ogrodu będzie o wiele prostsze. Proponujemy specjalne siatki pod trawnik na krety, które są prostym i tanim sposobem na zabezpieczenie roślin czy warzyw przed kretem.

Siatki na krety na istniejący trawnik

To również nieinwazyjny sposób na poradzenie sobie z obecnością kreta. Możesz rozwiązać ten problem w sposób przyjazny środowisku naturalnemu: jednocześnie zabezpieczyć swój trawnik i nie wyrządzać szkody kretowi, który bez możliwości przekopywania się w Twoim ogrodzie prawdopodobnie wyniesie się gdzie indziej i spróbuje znaleźć lepszy teren dla siebie.

Siatki na krety na istniejący trawnik wystarczy założyć raz, aby skutecznie chronić trawnik i inne rośliny przed kretami. To rozwiązanie długofalowe - inwestycja zwróci się w trakcie użytkowania. Służą one w niezmienionym stanie przez bardzo długi czas.

Ponadto w naszym asortymencie znajdziesz także kotwy montażowe do siatki, niezbędne do jej stabilnego zamontowania. Dzięki nim założenie siatki jest szybkie i łatwe. Kotwy pomogą utrzymać siatkę w miejscu przez jak najdłuższy czas. Są całkowicie odporne na wpływ warunków atmosferycznych, nie psują się również pod wpływem kontaktu z wilgocią, która naturalnie znajduje się w gruncie.

Pożegnaj się z kretem dzięki praktycznej siatce.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl