Sekatory

Sekator kowadełkowy PowerGearX L PX93 Sekator kowadełkowy PowerGearX L PX93
Producent: Fiskars
Cena:

183,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Sekator nożycowy (M) Fiskars Sekator nożycowy (M) Fiskars
Producent: Fiskars
Cena:

259,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej

Sekatory ogrodowe

Mało jest rzeczy przyjemniejszych w posiadaniu domu jednorodzinnego i działki, niż własny ogród. Możemy tam odpoczywać po długim dniu pełnym różnych aktywności, spotykać się z przyjaciółmi i rodziną, spędzając wspólnie czas. Jednak aby cieszyć się ogrodem w jego pełnej krasie, musimy odpowiednio zadbać o tę przestrzeń. Ogród jest przedłużeniem naszego domu i warto zorganizować go w taki sposób, aby oddawał naszą osobowość - to wtedy będziemy czuć się w nim najlepiej. Istotną częścią urządzania ogrodu jest dobór różnorakich roślin, kwiatów, krzaków, drzewek lub drzew. Wtedy powinniśmy wybrać narzędzia i sprzęt ogrodowy, aby dbać o rośliny możliwie jak najlepiej. W naszym asortymencie znajdziesz sekatory ogrodowe, które są niezbędne do przycinania roślin, które tego wymagają. Zapraszamy do wyboru sekatora z naszej oferty.

Nożyce ogrodowe do gałęzi

Przycinanie gałęzi może mieć aspekt czysto estetyczny. Z pewnością wiesz, że sztuka przycinania krzewów w nietypowe kształty daje spektakularne efekty. Możesz przycinać je w bardziej subtelny kształt, lub nadać im wyrazistą i unikatową formę. Będą wyróżniać się na tle innych roślin i ogrodów, nadadzą przestrzeni unikatowy charakter.

Wykorzystując nożyce ogrodowe do gałęzi dbasz jednak nie tylko o estetykę, ale także o zdrowie krzewów, drzew i roślin. Naturalną częścią cyklu życia roślin jest obumieranie niektórych liści czy gałęzi. Wtedy musimy pamiętać o ich wycięciu, aby drzewo czy inna roślina mogła lepiej czerpać i pochłaniać wodę. Zbyt długie pozostawienie wysuszonych części może pogorszyć stan rośliny, dlatego co jakiś czas zaleca się wycinanie takich gałązek lub liści. Ma to także aspekt estetyczny, ponieważ zadbana roślina wygląda lepiej i cieszy oko każdego dnia.

Sekatory Fiskars w Ogrody Osielsko

Oferujemy sekatory Fiskars, jedne z najlepszych dostępnych na rynku narzędzi ogrodowych. Marka Fiskars dba o najmniejsze szczegóły produkcji swoich artykułów, aby zaproponować Ci sprzęty wysokiej jakości. Są trwałe, odporne na zużycie i znacznie ułatwiają opiekę nad przydomowym ogrodem.

Dobrej jakości nożyce ogrodowe, takie jak te od marki Fiskars, powinny być dobrze naostrzone. Tępe sekatory nie tylko będą utrudniać i wydłużać czas pracy w ogrodzie, ale także mogą zaszkodzić roślinie, której tępo ścięty liść lub gałązka będą przeszkadzać w prawidłowym rozrastaniu i pobieraniu wody.

W naszym asortymencie znajdziesz trzy rodzaje sekatorów: jednoręczne, dwuręczne i uniwersalne. Wybierz te, które będą dla Ciebie najwygodniejsze. Proponujemy także sekatory w dwóch wariantach, nożycowym i kowadełkowym.

Sekator nożycowy służy do przycinania świeżych gałęzi. Sekator kowadełkowy natomiast wyposażony jest w pojedyncze ostrze i kowadełko, co czyni z niego idealne narzędzie do cięcia suchych, drobnych gałązek.

Skorzystaj z naszej oferty.

   

Niezbędne narzędzie dla ogrodnika

Do przycinania i kształtowania roślin od długiego czasu używamy różnych rodzajów sekatorów.

Dzielimy je na :

  1. jednoręczne
  2. dwuręczne
  3. uniwersalne

Sekatory są w dwóch podstawowych wariantach – nożycowym i kowadełkowym. Sekator nożycowy służy do przycinania świeżych gałęzi. Sekator kowadełkowy natomiast wyposażony jest w pojedyncze ostrze i kowadełko, co czyni z niego idealne narzędzie do cięcia suchych, drobnych gałązek.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl