Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Preparaty dezynfekujące do rąk

Nie jest tajemnicą, że higiena powinna być podstawowym elementem każdego procesu pracy: niezależnie od tego, czy są to prace remontowe, czy drobne robótki w przydomowym ogrodzie. Czystość to nie wyłącznie estetyka i porządek, ale przede wszystkim nasze zdrowie. Przenoszenie bakterii i zabrudzeń może spowodować różnego rodzaju choroby i wpłynąć negatywnie na zdrowie, dlatego w tym zakresie zawsze warto być zapobiegliwym. Wiemy, jak ważne jest oczyszczanie rąk po intensywnych pracach ogrodowych - w naszym asortymencie znajdziesz bogaty wybór niezbędnych środków, jakimi są preparaty dezynfekujące do rąk. Wybierz je z naszej oferty.

Żele odkażające do rąk

Dzięki nowoczesnej technologii możemy wybierać preparaty o formule z całkowitą skutecznością działania. Producenci tych środków dobierają składniki, które pomagają pozbyć się nawet bardzo trudnych do usunięcia zanieczyszczeń. Ważne jest odkażanie zarówno naszych rąk przed i po pracy, jak i odpowiednie oczyszczenie narzędzi.

Ponadto w trakcie prac ogrodowych czy remontowych zdarza się, że nabawimy się skaleczenia czy obtarcia. W takim przypadku należy szczególnie zadbać o skórę, aby do rany nie dostały się żadne bakterie i brud. Tylko odpowiednio oczyszczona rana będzie goić się prawidłowo.

Dlatego preparaty takie jak żele odkażające do rąk powinny być stałym elementem Twojego wyposażenia ogrodowego. Docenisz je również nie tylko po standardowym grabieniu czy pozbywaniu się chwastów, ale także po pracy z nawozem lub przydomowym, samodzielnie przygotowanym kompostem. We wszystkich tych przypadkach masz obowiązek zadbać o dobre oczyszczenie rąk, aby pracować w sposób bezpieczny dla swojego zdrowia.

Nierzadko zdarza się, że odruchowo dotykamy ręką twarzy, a wtedy bardzo łatwo o przeniesienie bakterii, zarazków i brudu blisko śluzówek nosa czy ust. Są one bardzo podatne na przechwycenie bakterii, musimy więc zapobiegać ich przenoszeniu.

Mydło do dezynfekcji

Podstawowym produktem do czyszczenia rąk jest oczywiście mydło. Choć już to zwykłe mydło powinno usunąć większość zarazków, warto myśleć zapobiegawczo i postawić na preparat z jeszcze wyższym poziomem skuteczności. Polecamy więc mydło do dezynfekcji, którego formuła zabija wszelkie niepożądane bakterie i usuwa brud.

Poza mydłem warto jednak zaopatrzyć się w preparat do szybkiej dezynfekcji zaraz po pracy i jeszcze przed umyciem. W tej roli świetnie sprawdzi się właśnie żel do dezynfekcji rąk.

W naszym asortymencie znajdziesz produkty takie jak żele i preparaty z certyfikatem jakości. Zawierają substancje, które są znane ze skutecznego radzenia sobie z dezynfekowaniem.

Skorzystaj z naszej oferty.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl