Sonda
W jaki sposób dotarłeś na stronę sklepu ?
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Statystyki
Produktów:
324
Kategorii:
87
Nowości:
0
Promocje:
0
Wyposażenie do Twojego ogrodu na zimę 0
Wyposażenie do Twojego ogrodu na zimę

W kalendarzu mamy już przed sobą ostatnie dni listopada, pozostał miesiąc do Świąt Bożego Narodzenia, a co za tym idzie – zimy. Choć zimowa pogoda w naszym regionie świata od kilku lat jest wyjątkowo łaskawa i obrazków takich, jak powyżej, praktycznie już nie widujemy, to nie ulega wątpliwości, że do zimy należy przygotować również swój ogród. Nawet, jeśli za naszymi oknami nie zagoszczą w najbliższych dniach i tygodniach śnieżne zaspy, warto zastanowić się, jakiego wyposażenia na zimę do swojego ogrodu możesz potrzebować.

Zimowy olej spalinowy

W naszych ogrodach szeroko wykorzystywane są narzędzia spalinowe – kosiarki, traktorki, odśnieżarki. Olej silnikowy zastosowany w nich nie jest z reguły przystosowany do pracy zimą i pod wpływem ujemnych temperatur może zmieniać swój stan z ciekłego w stały. To z kolei poskutkuje brakiem możliwości wykorzystania Twojego narzędzia i być może konieczną wizytą w serwisie. Chcąc tego uniknąć, powinieneś zastosować specjalny, zimowy olej spalinowy do narzędzi ogrodowych. Produkt tego typu nie tylko pozwoli Ci wykorzystać sprzęt również podczas zimowej pogody, ale też zabezpieczy go w przypadku, gdy zimą nie zamierzasz go używać i czeka go kilkumiesięczna przerwa w użytkowaniu.

Narzędzia dla drwala

Skoro nadchodzi zima, to zachodzi też konieczność odpowiedniego ogrzania gospodarstwa domowego. Przydadzą się więc bez wątpienia wszelkiego rodzaju narzędzia dla drwala, przeznaczone do obróbki drewna. Piły, łupaki, ostrzałki, a także elementy ubioru dla samego użytkownika, jak np. ochrona twarzy to niezbędne wyposażenie, które pozwoli Ci szybko i wygodnie, zawsze na czas przygotować niezbędne drewno na opał. Do wyboru masz naprawdę szeroki wachlarz narzędzi w atrakcyjnych cenach, dzięki czemu nie będziesz musiał zmagać się z długotrwałą, męczącą pracą niedostosowanymi do tego akcesoriami.

Budki lęgowe dla ptaków

Ostatnia nasza zimowa propozycja może wydawać się nieco nietypowa, lecz nie możemy przecież zapominać o naszych najlepszych przyjaciołach, czyli zwierzętach, bez których cały nasz świat, również nasze ogrody, byłyby smutniejsze. Niewielką skrzynkę lęgową dla ptaków możesz zainstalować na drzewku, tarasie, czy balkonie i nie będzie wymagać to od Ciebie wiele pracy, a przy okazji będzie się ona elegancko prezentować. Co najważniejsze jednak, zapewnisz w ten sposób schronienie tym drobnym zwierzętom, które zapewni im przetrwanie najtrudniejszych, najzimniejszych dni w roku.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl