Sonda
W jaki sposób dotarłeś na stronę sklepu ?
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Statystyki
Produktów:
325
Kategorii:
87
Nowości:
0
Promocje:
0
Fiskars - narzędzia ogrodowe na lata 0
Fiskars - narzędzia ogrodowe na lata

Sezon prac ogrodowych w pełni, jednak nie każdy lubi w ten sposób spędzać swój czas. W dużej mierze odpowiadają za to nieprawidłowo dobrane narzędzia, bądź też stopień ich zużycia. Właściwie dobrany sprzęt usprawnia wykonywanie prac, jednocześnie podnosząc ich jakość.

Przycinanie krzewów i roślin

Posiadanie ogrodu, nawet niewielkiego wiąże się z nasadzeniami. Często są to krzewy wieloletnie, które wymagają regularnego przycinania. W ten sposób można zadbać o to, by każdy z krzewów pięknie się prezentował, a jednocześnie pozwoli to na ich zagęszczenie i nadanie odpowiedniego kształtu. Niestety, tępe nożyce, bądź też brak odpowiedniego sprzętu sprawia, że nie tylko przycinanie jest problematyczne, gdyż efekty prac są mizerne. Narzędzia ogrodnicze Fiskars powinny być zawsze maksymalnie ostre, gdyż w przeciwnym razie przycinane gałązki są wręcz miażdżone, natomiast sama roślina nie może prawidłowo wzrastać. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że Fiskars dba o jakość materiałów, z jakich wykonywane są narzędzia, tym samym można przekonać się o tym, że jednorazowy zakup będzie służył przez długi czas. Jedyne, o czym należy pamiętać, jest to, by po zakończeniu pracy wyczyścić i wysuszyć każdy z elementów. Posiadając właściwej jakości sprzęt odpowiednio dobrany do konkretny zadań, można przekonać się o tym, że prace ogrodowe mogą stać się prawdziwą przyjemnością.

Narzędzia ogrodnicze Fiskars

Na jakie narzędzia można postawić? Szukając właściwego wyposażenia, które każdy posiadacz ogrodu powinien mieć, można spotkać się z nieprawdopodobnie szeroką ofertą. Owszem, każdy znajdzie dla siebie coś wyjątkowego, jednak często na samym początku wystarczą jedynie podstawy, by móc przekonać się o tym, w jak dużym stopniu odpowiadają one za komfort pracy.

Podstawą jest oczywiście szpadel Fiskars, ponieważ idealnie sprawdzi się zarówno przy sadzeniu, jak i przy wszelkiego rodzaju modernizacjach, które będą się mogły wydarzyć w ogrodzie. Z jednej strony długość kijka sprawia, że praca nim jest maksymalnie przyjemna, z drugiej właściwy kształt ułatwia wchodzenie w ziemię przy niewielkim wysiłku ze strony człowieka. Jest maksymalnie wytrzymały, dlatego bez większego problemu poradzi sobie nawet przy większych pracach porządkowych.

Sekatory Fiskars sprawdzają się przy przycinaniu i formowaniu krzewów. Wiadomo, że szczególnie na wiosnę prace porządkowe w ogrodzie wymagają przycięcia uschniętych gałązek, ale także nadania kształtu krzewom, które zaczęły odbijać po zimie. Taki sprzęt idealnie się sprawdzi nie tylko u profesjonalisty.

Warto również sięgnąć po absolutny hit od Fiskars. To narzędzie do wyrywania chwastów. Pomoże w efektywnym wypieleniu każdego ogródka. Dzięki teleskopowemu trzonkowi nie musimy się schylać. Teraz usuwanie chwastów z ogródka stanie się jeszcze wygodniejsze. Wystarczy przejść się po terenie zielonym z funkcjonalnym wyrywaczem chwastów od Fiskars, by swobodnie i bez schylania pozbyć się niechcianych roślin. Dodatkowy komfort pracy zapewnia wygodna i ergonomiczna rączka.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl