Sonda
W jaki sposób dotarłeś na stronę sklepu ?
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Statystyki
Produktów:
324
Kategorii:
87
Nowości:
0
Promocje:
0
Tousek – automatyka dla funkcjonalnej bramy 0
Tousek – automatyka dla funkcjonalnej bramy

Funkcjonalna i przyjazna użytkownikom przestrzeń ogrodowa to nie tylko zadbana zieleń, czy odpowiednio urządzony kącik zabawowy dla dzieci i dorosłych. Twoja posesja staje się Twoją domową przystanią również dlatego, że jest ona bezpiecznie odgrodzona od świata zewnętrznego. Tym, czego potrzebuje każdy właściciel domku lub garażu, jest zatem brama. Brama bezpieczna, funkcjonalna, łatwa w codziennym użytkowaniu. Abyś mógł korzystać z takiej właśnie bramy, oferujemy Ci zaawansowaną automatykę do bram przesuwnych oraz innych rodzajów bram marki Tousek. Dziś dla naszych czytelników kilka słów w celu przybliżenia produktów właśnie tej firmy.

O marce

Pomysł, a także nazwa firmy pochodzi od Austriaka Eduarda Touseka, który rozpoczął jej działalność w 1974 roku. Jak łatwo się domyślić, w tamtych czasach bramy ogrodowe, czy garażowe wyposażone w napędy oraz elektronikę nie były czymś powszechnym, szczególnie po naszej stronie Żelaznej Kurtyny, więc firma była jedną z pierwszych działających w tej dziedzinie. Wiele rozwiązań firmy cechowało się wysokim poziomem innowacyjności, co przyczyniło się do znacznego rozwoju, również terytorialnego marki. Z czasem, a konkretnie w roku 2001, Tousek dotarło ze swoją filią także do naszego kraju. Już w 2006 roku wszystkie centralki sterujące do bram Tousek wyposażone były w display, co, biorąc pod uwagę wygląd i funkcje urządzeń elektronicznych w ogóle w tamtym czasie, robiło na odbiorcach bardzo duże wrażenie. Czym dziś Tousek może Cię zaskoczyć w zakresie napędu bramy garażowej, czy też automatów do bram przesuwnych?

Praktyczne wyposażenie do Twojej bramy

Skoro Tousek jako jeden z pierwszych producentów zaoferował swoim klientom centralki do bram z displayem, nie może dziwić, że firma, idąc tym tropem, wciąż ponad wszystko stawia przejrzystość obsługi i funkcjonalność. Centralki sterujące tej marki są wyjątkowo łatwe w uruchomieniu i cechują się dużą intuicyjnością, czym zyskują przewagę nad wieloma innymi, konkurencyjnymi rozwiązaniami. Oferują one również mnóstwo możliwości personalizacji i wykorzystania poszczególnych opcji w najwygodniejszy dla siebie sposób – producent podkreśla, że rozumie, iż jest to konieczne, ponieważ każda brama, a także każdy użytkownik, są inni. W kwestii napędów do bram Tousek łączy tę funkcjonalność z wytrzymałością komponentów, aby brama mogła sprawdzać się przez długi czas. Stosowane są innowacyjne, opracowane przez firmę rozwiązania w zakresie odporności na niskie temperatury, korozję, a także zginanie, czy skręcanie napędu.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o konkretnych rozwiązaniach stosowanych w produktach do bram Tousek, zachęcamy do przeglądania propozycji naszego sklepu internetowego. Z pewnością warto je wybrać, jeżeli zależy Ci na bezpieczeństwie i komforcie użytkowania bramy każdego dnia.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl