Pellet opałowy

Chcesz cieszyć się ciepłem w mieszkaniu i żyć w zgodzie z naturą? Pellet drzewny jest produktem, dzięki któremu możemy ekologicznie ogrzewać budynek — zatem możesz zapomnieć o standardowym paliwie szkodliwym dla natury. Produkt jest przyjazny nie tylko dla środowiska, ale i portfela, bowiem nie obciąży domowego budżetu bardziej niż alternatywne propozycje. Pellet opałowy sprawdzi się równie dobrze jak klasyczne paliwa do ogrzewania. W naszym asortymencie znajdziesz szeroki wybór akcesoriów. Niezależnie od tego, czy interesuje cię Pellet Mako Classic, czy też Premium, u nas zakupisz produkt w korzystnej cenie. To opał najwyższej jakości charakteryzujący się niską zawartością popiołu i siarki.

Pellet drzewny – alternatywa dla zwykłego opału

Dzięki rozwijającej się branży przemysłowej, firmy są w stanie z łatwością zaoferować różne alternatywy klasycznych rozwiązań. Pellet drzewny to rekomendowane rozwiązanie zaliczane do kategorii biomasy. Ma postać granulatu i jak sama nazwa wskazuje, pozyskuje się go z drewna. W ten sposób możesz mieć pewność, że otrzymujesz naturalny opał. Pellet drzewny powstaje w procesie rozdrabniania i suszenia surowca, a po dalszej obróbce na ostatnim etapie surowiec ten jest granulowany. Zadowoli tych, którym zależy na biodegradowalności produktu.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

 

 

Pellet – cena korzystna dla Twojego portfela w naszym asortymencie

O czym warto pamiętać decydując się na zakup? Przede wszystkim o tym, że popiół pozostały po spalaniu pelletu świetnie sprawdza się jako nawóz do trawników, przy czym jego ilość jest o wiele mniejsza, niż w przypadku tradycyjnych produktów opałowych. To dodatkowa oszczędność dla tych, którzy muszą dbać o ogród. W tej kategorii szczególnym uznaniem cieszy się Pellet Mako Premium. To opał idealnie nadający się na każdą porę roku.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl