Napędy do bram przesuwnych

Nie bez powodu bramy przesuwne cieszą się coraz większą popularnością. Zainstalowanie tego typu rozwiązania jest ogromnym ułatwieniem – usprawnia nasze życie codzienne, zapewnia komfort i wygodę funkcjonowania. Jest ergonomiczne, a automatyczna brama przesuwna to również dobry sposób na zwiększenie poziomu bezpieczeństwa. Szczególnym uznaniem cieszy się marka Tousek. Napęd do bramy przesuwnej tej firmy to innowacyjne rozwiązanie, które jest w stanie zadowolić wymagających klientów. Szukasz produktów najwyższej jakości? W naszym asortymencie znajdziesz szeroki wybór napędów do bram przesuwnych Tousek. Zachęcamy do odwiedzenia naszej siedziby w Osielsku, wsi, która pełni funkcję dynamicznie rozwijającego się przedmieścia Bydgoszczy.

Napędy elektryczne do bramy przesuwnej

Największą zaletą automatycznej bramy przesuwnej jest możliwość sterowania bez wysiadania z samochodu. To szczególnie praktyczne rozwiązanie na posesjach o dużej przestrzeni. W porównaniu do innego popularnego modelu bramy automatycznej, czyli wersji szynowej, obsługa bramy przesuwnej jest prostsza i szybsza. Napędy elektryczne do bramy przesuwnej dzięki specyficznej konstrukcji gwarantują wysoki poziom stabilności. Dzięki specjalnej obudowie, urządzenia są odporne na działanie czynników zewnętrznych. Jesteśmy pewni tego, że każdy napęd do bramy przesuwnej wyprodukowany przez Tousek, będzie w stanie sprostać ich oczekiwaniom. Gwarantujemy, że odpowiednio dobrany sprzęt będzie działał szybko, dając równocześnie komfort otwierania wjazdu w krótkim czasie. Klienci, którzy wybiorą napęd do bramy przesuwnej marki Tousek, będą zadowolone z zakupu. To marka ciesząca się wieloletnim zaufaniem na rynku.

Napędy do bram przesuwnych

Akumulator dla Pull T24 i T24speed Akumulator dla Pull T24 i T24speed
Producent: Tousek
Cena:

1 033,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Napęd bramy przesuwnej  TOUSEK PULL T24  speed Napęd bramy przesuwnej TOUSEK PULL T24 speed
Producent: Tousek
Cena:

5 166,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Napęd bramy przesuwnej TOUSEK PULL T24 Napęd bramy przesuwnej TOUSEK PULL T24
Producent: Tousek
Cena:

5 166,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Napęd bramy przesuwnej TOUSEK PULL T5 Napęd bramy przesuwnej TOUSEK PULL T5
Producent: Tousek
Cena:

4 427,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Napęd bramy przesuwnej TOUSEK PULL T8 Napęd bramy przesuwnej TOUSEK PULL T8
Producent: Tousek
Cena:

4 725,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Napęd bramy przesuwnej TOUSEK PULL TSA do 400 kg wagi bramy Napęd bramy przesuwnej TOUSEK PULL TSA do 400 kg wagi bramy
Producent: Tousek
Cena:

3 545,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Napęd bramy przesuwnej Tousek TPS 40 Pro Napęd bramy przesuwnej Tousek TPS 40 Pro
Producent: Tousek
Cena:

25 500,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej

 

Funkcjonalny napęd do bramy przesuwnej — Tousek

Choć brama automatyczna jest polecana do dużych posesji, nic nie stoi na przeszkodzie, aby posiadacze działek o mniejszym metrażu także zainstalowali bramę automatyczną. Typ przesuwny jest szczególnie korzystny w takim przypadku – brama przesuwna porusza się po wewnętrznej stronie ogrodzenia. Dzięki temu nie zajmuje miejsca na posesji tak jak standardowa brama, o wejściu rozwierającym się. Zakup przesuwnej bramy automatycznej to inwestycja w Twoją wygodę i gwarancja maksymalnej funkcjonalności. Inwestycja w napęd elektryczny do bramy przesuwnej zwróci się z nawiązką w trakcie lat użytkowania bramy.

Mechanizm otwierania bramy przesuwnej

Oferowane mechanizmy otwierania bramy przesuwnej dostępne w asortymencie Ogrody Osielsko posiadają niezbędne certyfikaty jakości – zostały wielokrotnie przetestowane przez specjalistów, dzięki czemu możesz mieć pewność, że otrzymujesz rozwiązanie efektywne i funkcjonalne. Skorzystaj z naszej oferty i postaw na wysoką jakość!

W naszym asortymencie dostępne są mechanizmy otwierania bramy przesuwnej marki TOUSEK w różnych modelach i cenach. Z pewnością znajdziesz ten najbardziej odpowiedni dla siebie. Brama automatyczna z wysokiej jakości materiałów jest nie tylko funkcjonalna, ale przy wyborze odpowiedniego designu może stać się estetycznym elementem wyposażenia Twojej posesji.
Takie bramy polecamy również do posesji, na których znajdują się wolnostojące budynki biurowe i firmowe. Zamontowanie bramy automatycznej przesuwnej zapewni Twoim gościom i klientom wysoki poziom bezpieczeństwa, będzie także prestiżowym elementem wyposażenia posesji.

Napędy podzielone są na 3 podstawowe kategorie:

  1. zastosowanie do posesji prywatnych
  2. zastosowanie komercyjne i przemysłowe (spółdzielnie mieszkaniowe, rodzinne ogródki działkowe, firmy)
  3. zastosowanie funkcji master-slave ta funkcja  stosowana w dwóch napędach zgrywających się jako jedna brama wjazdowa ( firm oraz gospodarstw rolnych)
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl