Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Domki lęgowe dla ptaków

Z powodu rozrastających się obszarów miejskich oraz rolnych, ptaki mają coraz mniej przestrzeni do bezpiecznego rozmnażania się. Idealnym rozwiązaniem są budki lęgowe, które zapewniają odpowiednie warunki dla takich gatunków jak jaskółki oknówki, sikorki, kowalika, wróbla, a także wielu innych ptasich gatunków. Sklep Ogrody Osielsko posiada w swojej ofercie solidne domki lęgowe dla ptaków, które możesz zamontować np. na tarasie, balkonie lub w ogrodzie. To doskonały sposób na wspieranie ochrony wielu gatunków ptaków!

Budki lęgowe dla jaskółek 

Jaskółki oknówki są mocno związane z zabudowaniami - szczególnie upodobały sobie budowanie gniazd pod dachami domów. Aby zapewnić im idealne warunki do rozmnażania, polecamy specjalne domki lęgowe dla jaskółek. Konstrukcja naśladująca naturalne gniazdo zachęca jaskółki do zasiedlenia budki oraz składania w niej jaj.

Budki lęgowe dla sikorek i innych ptaków

W trosce o ochronę różnych gatunków ptaków, warto rozważyć zamontowanie ptasiej budki lęgowej na swoim balkonie, tarasie lub na ogrodzie. Kształt prezentowanego tu domku jest bardzo uniwersalny, dzięki czemu chętnie korzystają z niego różne gatunki ptaków, w tym między innymi sikorki, pieszki zwyczajne, kowaliki, wróble, a także wiele innych. Budki lęgowe stwarzają idealną okazję do obserwacji tych pełnych uroku zwierząt!

Zadbaj o ochronę ptaków w swojej okolicy

Stwarzając ptakom idealne warunki do lęgu, dbasz o ich ochronę i umożliwiasz rozwój gatunku. Jeśli dysponujesz wolną przestrzenią na swoim balkonie lub w przydomowym ogrodzie, zamontuj domek lęgowy i zapewnij sobie możliwość swobodnej obserwacji dzikich ptaków z niewielkiej odległości! Sklep Ogrody Osielsko posiada w swojej ofercie budki lęgowe dla jaskółek, sikorek, jak również innych gatunków ptaków. Ze względu na solidną konstrukcję opartą na trwałych materiałach, dostępne w naszym sklepie budki lęgowe dla ptaków znakomicie znoszą różnorodne warunki atmosferyczne i nadają się do użytku przez wiele lat.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl